GOLDEN ROSE’DAN RICH COLOR OJEGOLDEN ROSE’DAN OJE SÜRME SÜRESİNDE %50 TASARRUF TEK FIRÇA DARBESİ İLE KUSURSUZ KAPATICILIK: GOLDEN ROSE RICH COLOR OJE
GOLDEN ROSE’DAN TÜRKİYE’DE BİR İLK! Kadınların bir ojeden beklediği tek katta örtücülük,çabuk kuruma, dayanıklılık, parlaklık özelliklerini tek bir üründe buluşturan Golden Rose, geniş fırçasıyla zamandan tasarruf ettiren yeni ürünüyle dikkat çekiyor.

Golden Rose tarafından Türkiye’de ilk kez üretilen Rich Color Oje, özellikleri ile bütün bildiklerinizi unutturacak yeni bir akım yaratıyor.

Renkli kozmetik trendlerinin öncüsü Golden Rose tarafından Türkiye’de üretilen ilk geniş fırçalı oje serisi Golden Rose Rich Color Oje, uygulama kolaylığı ve özel formülü ile dikkat çekiyor. Tek katta kapatıcılık özelliği ve geniş fırçası ile göz alıcı ve olağanüstü bir görünüm sağlayan Golden Rose Rich Color Oje Serisi, farklı renk seçenekleriyle de tırnaklarda yaz trendlerinin hâkimiyetini sürdürüyor.

Golden Rose Rich Color Oje Serisi, 35 canlı renk seçeneğinin yanı sıra, ojenin hızlı kurumasını sağlayan Quick Dry Top Coat ve jel yapısıyla dayanıklılık sağlayan Gel Look Top Coat seçeneğiyle de tırnakları süslüyor.

Yosun yeşili, mercan, kırmızı, metalik gri, lavanta gibi sezon modası 35 renkten oluşan Golden Rose Rich Color Oje, iddialı tırnaklarla güzelliğinizi tamamlarken, geniş fırçasıyla tek dokunuşta düzgün bir uygulama ile tırnaklarınızda harikalar yaratıyor.
Ojenin kurumasını beklemeye son!
Golden Rose Quick Dry Top Coat ojenizin üzerine uyguladığınızda, tırnaklarınızda yarattığı parlaklığı ve 60 saniye gibi kısa bir sürede kuruduğunu fark edeceksiniz. Golden Rose Quick Dry Top Coat, dayanıklı olmasının yanı sıra UV filtreleri içeren özel formülü ile sararma ve renk solmasını da önleyerek mükemmel görünüm yaratıyor.
Golden Rose Rich Color Serisi’nde yer alan bir diğer mucizevi ürün Golden Rose Gel Look Top Coat ise, özel jel yapısı sayesinde tırnaklarınızdaki ojeye olağanüstü parlak ve dolgun bir görünüm kazandırıyor. 
Türkiye’deki Golden Rose Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Rich Color Oje’nin fiyatı ise 2.50 TL.*Basın Bültenidir.

8 yorum:

 1. süper ya hemen bakıyorum yarın ayrıca 35 renk seçeneği dedi beni kalbimden vurdu :) bende olmayan ne renkler vardır kim bilir ohoo :)

  YanıtlaSil
 2. Ben gidip sordum golden rose shopda çalışanlara siz nerden biliyosunuz dedi bende uzatmadan ne zaman gelir dedim pazartesi geliceğini söylediler bende bekliyorum valla :)

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. ben normalde rimmel london'ın aynı bu geniş fırçalarının hastasıyım! golden rose'un da bu fırçalara geçmesine ne çok sevindim anlatamam, bekliyorum valla :D

  bana da beklerim seni, bir de çekilişim var katılmak istersen:
  edankb.blogspot.com
  sevgilerr :)

  YanıtlaSil
 5. Bi yerden başlamak lazım diğer markalar da yaparlar umarım holografik ojede bekliyorum ayrıca golden rose'un flakes ojeleri var türkiyede satışı yok :( umarım oda gelir yabancı markalar yerine yerli marka kullanırız :)

  Takipçinim pinspireden zerre anlamadım :)

  YanıtlaSil
 6. kalyon şişeleri gibi galiba bu şişeler de acaba kaç ml??? hafta başı al da görelim bebikim :D

  YanıtlaSil
 7. Bugün alıcaktım :) hatta 2,50 tl demişlerdi ama stand da 1,99 tl yazıyodu hiç renk kalmamıştı bi şefaflar kaldıydı :D beklemedeyim

  YanıtlaSil
 8. ojelere bayıldım bu arada benim blogum www.suslukizinodasi.blogspot.com

  YanıtlaSil

"Bloguma beklerim." tarzı reklam içerikli yorumları onaylamıyorum.Yorum yazdığınız için teşekkürler